Ogłoszenia duszpasterskie 01-07-2018

Drukuj

13 niedziela zwykła.

 

Dziś po Mszy św. o g. 8 będzie zmianka różańcowa. Przez okres wakacyjny w niedziele nie będzie nieszporów. O g. 16 będzie dziś popołudniowa Msza św.

We wtorek przypada święto św. Tomasza Apostoła, w środę będziemy przeżywać święto rocznicy poświęcenia bazyliki metropolitalnej w Krakowie na Wawelu, w piątek wspominamy błog. Marię Teresę Ledóchowską.

Piątek będzie 1 piątkiem miesiąca lipca. Msze św. będą rano o g. 7 i po południu o g. 18 z nabożeństwem do Serca Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi będzie rano przed Mszą św. i po południu od g. 17. Odwiedziny chorych z Komunią św. będą w tradycyjnym porządku: w piątek w Leńczach i Podolanach, a w sobotę w Zarzycach, od g. 8. W piątek w kościele Trzeciego Upadku Pana Jezusa w Kalwarii będzie miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu w tradycyjnych godzinach.

Sobota będzie 1 sobotą miesiąca, po Mszy św. odprawimy nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknej uroczystości naszego odpustu parafialnego.

Bóg zapłać za wysprzątanie kościoła na odpust. W najbliższym tygodniu o wysprzątanie kościoła prosimy rodziny z Leńcz, spod numerów od 141 do 143, oraz z domów z Niwy: 280, 291, 294, 297, 312, 332, 341, 389.

Orkiestra Parafialna Leńcze zaprasza do wstąpienia w jej szeregi. Orkiestra zapewnia instrument i naukę. W okresie wakacyjnym zainteresowanych zapraszamy we wtorki o g. 19.00 do salki przy plebanii.

Monday the 23rd. Parafia Leńcze