binary option

Augustyn Ormanty - kandydat na burmistrza

 

30 listopada - 2 tura wyborów na stanowisko burmistrza z udziałem Augustyna Ormantego i Zbigniewa Stradomskiego.

 

 

 

 

 

.

 

Sołectwo Leńcze - wyniki

 

KANDYDACI NA RADNYCH
GŁOSÓW ODDANYCH (ważnych) - 557

GROCHAL Grażyna - 161
KRAWCZYŃSKI Marcin - 386       radny

 

 

Na poszczególnych kandydatów na burmistrza oddano

GŁOSÓW ODDANYCH (ważnych) - 552

HERBUT Dawid  - 30
KOCHAN Zbigniew - 37
ORMANTY Augustyn - 206
STELA Tadeusz - 112
STRADOMSKI Zbigniew - 167

 

 

Kalwaria Zebrzydowska (cała gmina) - druga tura (wybory 30 listopada) : Ormanty ze Stradomskim

Augustyn Ormanty -  32,4 % 

Zbigniew Stradomski - 29, 88 %

Tadeusz Stela - 19 %. 

 

Radni Rady Gminy kadencja 2014-2018

Okręg nr 1 – Kalwaria Zebrzydowska

    STELA Tadeusz – Wszystko dla Gminy

Okręg nr 2 – Kalwaria Zebrzydowska

    JANUSIEWICZ Piotr – Wszystko dla Gminy

Okręg nr 3 – Kalwaria Zebrzydowska

    ZADORA Marcin – Kalwaria Miastem Tradycji i Przyszłości

Okręg nr 4 – Kalwaria Zebrzydowska

    MIKOŁAJEK Robert – Z.Stradomskiego Gmina-Wspólne Dobro

Okręg nr 5 – Barwałd Górny

    WILK Tadeusz – Wszystko dla Gminy

Okręg nr 6 – Barwałd Średni

    ŁUCZAK Wiesław – Wszystko dla Gminy

Okręg nr 7 - Brody I, Bugaj

    HEBDA Paweł – Wszystko dla Gminy

Okręg nr 8 - Brody II

    JAGLARZ Henryk - Wszystko  dla Gminy

Okręg 9 – Leńcze

    KRAWCZYŃSKI Marcin - Wszystko dla Gminy

Okręg 10 - Przytkowice I

    CHROSTEK Tadeusz – PSL

Okręg nr 11 – Przytkowice II

    TARGOSZ Kazimierz – Z.Stradomskiego Gmina-Wspólne Dobro

Okręg nr  12 - Stanisław Dolny, Zebrzydowice - Bieńkowice

    FABER Mirosław – Wszystko dla Gminy

Okręg 13 - Stanisław Dolny Dolany

    PACUT Ewa – Wszystko dla Gminy

Okręg nr 14 – Zebrzydowice

    OŻÓG Marcin – Niezależni 

Zestawienie wyników głosowania i podziału mandatów w okręgu wyborczym nr 3 (gmina Kalwaria Zebrzydowska) , utworzonym dla wyboru Rady Powiatu Wadowickiego liczba wyborców, którzy wzięli udział w głosowaniu wyniosła 8071, oddano 8068 głosów, w tym 1219 głosów nieważnych.  ( kliknij tutaj )

SZYDŁOWSKA Anna Janina - 70
SKRZYŃSKI Mirosław Paweł - 63
KRZESZOWSKA-MIROCHA Jolanta Irena - 286 (zabrakło 23 głosy do zostania Randnym Powiatu wadowickiego)

Nieoficjalny skład Rady Powiatu wadowickiego:

Bożena Flasz, gmina Wadowice (PiS)
Ireneusz Cholewa, gmina Wadowice (PiS)
Bartosz Kaliński, gmina Tomice (PiS)
Zbigniew Małecki, gmina Andrychów (PiS)
Adam Kubik, gmina Andrychów (PiS)
Franciszek Penkala, gmina Andrychów (PiS)
Marek Cimer, gmina Kalwaria Zebrzydowska (PiS)
Jerzy Sikora, gmina Mucharz (PiS)
Eugeniusz Kurdas, gmina Brzeźnica (PiS)
Ryszard Mróz, gmina Brzeźnica (PiS)
Maria Wądrzyk, gmina Wadowice (PSL)
Czesława Wojewodzic, gmina Andrychów (PSL)
Leszek Łysoń, gmina Andrychów (PSL)
Józef Fraś, gmina Wieprz (PSL)
Franciszek Żmuda, gmina Brzeźnica (PSL)
Andrzej Górecki, gmina Kalwaria Zebrzydowska (PSL)
Augustyn Ormanty, gmina Kalwaria Zebrzydowska (PSL)
Zbigniew Fraś, gmina Lanckorona (PSL)
Jan Gębala, gmina Stryszów (PSL)
Jacek Jończyk, gmina Wadowice (Nowoczesny Samorząd)
Zofia Mostowik, gmina Andrychów (Nowoczesny Samorząd)
Józef Łasak, gmina Tomice (Nowoczesny Samorząd)
Józefa Rychlik, gmina Kalwaria Zebrzydowska (Nowoczesny Samorząd)
Ewa Filipiak, gmina Wadowice (Wspólny Dom)
Mirosława Zybek, gmina Brzeźnica (Wspólny Dom)
Paweł Koper, gmina Wadowice (Mieszkańcy Razem)
Mirosław Nowak, gmina Andrychów (PO)

 

.

 

Friday the 28th. Lencze.eu
Copyright 2012

©

Template © QualityJoomlaTemplates